Definicja bogactwa
Seminarium z inwestowania w nieruchomości
Czy wiesz że nie potrzebujesz do tego pieniędzy?
Marketing Alternatywny
Jak małym kosztem zwiększyć zyski firmy?
dopisz mnie
[info]

Wstęp do Bloga

Cześć. Jestem Łukasz i chcę być bogaty. Chcesz wiedzieć dlaczego? Przeczytaj wstęp do Bloga.

Dlaczego chcę być bogaty? Cóż za pytanie?! Każdy chce być bogaty! Ale dziwi Cię pewnie fakt, że ja mówię o tym publicznie... Pomyślisz pewnie jestem ekshibicjonistą, chcę się chwalić, wywyższać, być idolem...

Po części to prawda. Każdy, kto prowadzi bloga jest w jakimś sensie ekshibicjonistą. Czy chcę się chwalić? Jeżeli będzie czym, to jak najbardziej ;-) Wziąłem się za tego bloga aby sprawdzić, czy na prawdę można zarobić na Internecie i - jeżeli mi się to uda - będę się chwalił wszem i wobec :-) Nie będę się jednak wywyższał - skoro mi się udało, Tobie też się uda - to dewiza tego bloga. Będę Cię tu zachęcał do aktywnego działania w sferze e-biznesu, na własnej skórze przetestuję sposoby marketingu internetowego i "zdam Ci raport" - co działa, a co nie.

Dlaczego ChcęByćBogaty.pl?

Bo domena ChcęByćNiezależnyFinansowo.pl wydawała mi się za długa ;) W rzeczywistości bowiem nie zależy mi na tym, aby opływać w dostaki, ale właśnie na tym, aby być finansowo niezależny. O idei tej pisał Robert Kiyosaki w książce Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec. Książka ta powinna być lekturą obowiązkową w liceum ;)

Bogacenie się samo w sobie nie jest złe. Złe jednak mogą być środki, jakimi próbujemy ten cel osiągnąć. Jak już się pewnie domyślasz, nie będę tu nikogo namawiał aby został narkotykowym dilerem, stosował przemoc lub wstąpił do mafii. Owszem, może i są to drogi do szybkiego wzbogacenia się, ale jeszcze szybciej można się nimi dostać "w odosobnienie". Droga, którą ja będę szedł (i do której Ciebie będę namawiał) jest prosta, ale długa. Jest obarczona pewnym ryzykiem, ale po to powstał ten blog, aby to ryzyko zminimalizować.

Chcę Cię namówić do zarabiania na Internecie. Chcę Ci przedstawić różne możliwości zarobku oraz doprowadzić Cię do odpowiedniej wiedzy, dzięki której również będziesz mógł zaznać finansowej niezależności.

Jak ja to będę robił? Zobacz mój plan. Jeżeli też chcesz być bogaty i myślisz podobnie jak ja, obowiązkowo zapisz się do mojego newslettera. Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem, również zapisz się do niego, a będziesz mógł "bezpiecznie" przyglądać się moim postępom i byćmoże wkrótce też uczynisz postanowienie: "Chcę być bogaty!"

Łukasz Jarzembowski, 13 styczeń 2006

Komentarze:
Tomek - 17 marzec 2006 22 02

Fajnie, że powstała taka stronka, zwłaszcza że mogę mieć pewność, że nie zostane w coś wkręcony, ponieważ znamy sie nie tylko z widzenia :)

Estera - 06 maj 2006 22 06

siemanko !!! nie czytalam tej ksiazki ale napewno by byla fajna. A napewno bym nie chciala jej miec jako lekture jak masz gg to napisz :)

szymon - 15 styczeń 2007 20 20

cześć!!!super nazwa bloga!!!bylem zły i wpisałem:"chce być bogaty!!!!!" i pojawiła się Twoja stronka:)

precelik - 19 luty 2007 01 26

Patrz na wpis szymona: bylem zły i wpisałem:"chce być bogaty!!!!!" Czuł się źle i jako wyzwolenie na jakiś ból wyznaczył sobie bogactwo. Bogactwo lekiem na zło? Ja wiem o sobie jedno - Jestem członkiem tego społeczeństwa - a społeczeństwo to istnieje dlatego, że istnieje cały system powiązań. Nie wyobrażam sobie społeczeństwa gdzie każdy byłby Bogaty. Jak każdy będize bogaty - nie będzie tego kto wyprodukuje mi srajtaśmę, będę musiał maczac palce w gównie. Każdy ma tyle co ma, ja też mam tyle co mam, po co to ma kogos obchodzić, czy mam więcej czy mniej? Fukcjonuje tu jakoś, czasem niezbyt zgodnie z sumieniem, tłumacząc to tym, że wypadałoby tu jakoś przeżyć by móc znaleźć inne sprawnie funkcjonujące społeczeństwo... oparte na dobrym a innym niż pieniądz silniku. Jak znajde dam znać :)

incognitus - 24 maj 2007 23 59

Domeny chcębyćbogaty.pl (IDN dekodowanej do xn--chcbybogaty-plb5u.pl) nie masz. Masz chcebycbogaty.pl. A to eksperymentowanie z zarabianiem w Polsce nie jest takie łatwe, bo Urząd Skarbowy wszelkie AdSensy rozumie, że już musisz prowadzić działalność gospodarczą. Czyli zanim coś zarobisz, stracisz 777 zł miesięcznie. Widzę, że Twój serwer jest w Gdańsku. Gdybyś hosting wyniósł do jakiegoś raju podatkowego, to mógłbyś trochę mniej różnych składek i podatków płacić w Polsce... Ale rozwiązania konkretnego nie podam.

incognitus - 25 maj 2007 00 00

Zjada mi linki do przydatnych serwisów: http://mct.verisign-grs.com/conversiontool/convertServlet?input=chcębyćbogaty.pl&type=UTF8 http://www.zus.pl/default.asp?p=1&id=35 http://www.maxmind.com/app/locate_ip

Łukasz J. - 25 maj 2007 12 32

@incognitus: Podatki płacę i nie mam z tym problemów. Firmy mieć jeszcze nie muszę, ale jak będzie trzeba to takową założę (gdy będzie to ekonomicznie uzasadnione lub gdy ruszę z większym projektem i własną sprzedażą). A przez pierwsze 2 lata ZUS jest tańszy (ok. 250zł miesięcznie), więc nie ma co biadolić tylko brać się do roboty, człowieku!

malinka - 20 czerwiec 2007 22 53

fajnie byc bogatym ja chciałabym byc nie dla siebie dla dziecka a nie mam pojecia jak to zrobic czy sa ludzie którzy moga pomagac?

Monka - 21 wrzesień 2007 16 52

Dokładnie, super pomysł na nazwę. ja podobnie tak jak szymon bylam zła i wpisałam sobie takie hasło w googlach i proszę.......... dzis juz nie mam czau - bo piątek i biegnę do domu ale po weekendzie wpadnę.

hanya - 12 czerwiec 2008 12 40

Też chciałabym być bogata, ale raczej nie z próżności. Wkurza mnie, że człowiek martwi sie przyziemnymi rzeczami, ponieważ brakuje na nie pieniędzy. Chciałabym cieszyć się życiem i nie zastanawiać się jak długo jeszcze będę musiała mieszkać z rodzicami, bo nie stać mnie żeby wziąć kredyt na własne mieszkanie, nie przejmować się w czym pójdę na jakąś uroczystość bo sukienki są drogie, albo co najważniejsze czy będzie mnie stać na dodatkowe zajęcia dla córeczki a nie tylko na obowiązkową szkołę....Najbardziej to właśnie dla córeczki chcę mieć więcej pieniędzy, żeby nie miała takich zmartwień jak ja.

kokoko - 25 październik 2009 16 06

przeciez pieniadze potrzebne sa na podstawowe zaczy np na lekarstwa bez nich nie moge funkcjonowac wszystko mnie boli . nienawidze swego zycia

seba89 - 28 grudzień 2009 18 59

Tak to jest pytanie, które mie dręczy od jakichś dwóch lat. "Co zrobić żeby być bogaty?" Chciałbym mieć dom (ok.250m2), conajmiej dwa samochody (nie byle jakie), conajmiej dwójke dzieci itp. A nie stać mie na to... Jeśli ma ktoś jakiś pomysł prosze mi pomóc.

Dodaj komentarz
:
: (nie będzie widoczny na stronie)
:
:

Komentarze zostaną przefiltrowane w celu usunięcia kodu HTML. Adresy stron nie staną się linkami. Wypowiedzi mało merytoryczne mogą zostać usunięte.
© 2006 by ebiznes
Allegro -- Sudoku -- stare gry